Kaczyński odstrasza… policję drogową >>>

Przepowiedziała upadek Petru i chorobę Kaczyńskiego. Dziś też nie ma najlepszych wieści…

Tarocistka Anna Kempisty dwa lata temu przepowiedziała w Fakcie upadek Ryszarda Petru (46 l.), założyciela Nowoczesnej. Kilka dni po opublikowaniu tej przepowiedni, cała Polska usłyszała o słynnej podróży Petru na Maderę. W zeszłym roku wróżka wyczytała z kart, że Jarosław Kaczyński (69 l.) nieoczekiwanie zachoruje. Prezes PiS faktycznie w tym roku miał kłopoty zdrowotne – z powodu chorego kolana miesiąc spędził w szpitalu. Co słynna wróżka przepowiada tym razem? Co czeka polityków w ciągu najbliższych 12 miesięcy?

Jak wynika z przepowiedni tarocistki, dla wielu 2019 rok nie będzie przychylny. Prezes PiS wciąż zmagać się będzie z problemami zdrowotnymi, ale także ze skandalem, jaki nieoczekiwanie wybuchnie w jego partii. Kłopoty nie ominą także Donalda Tuska (61 l.), którego czeka wielkie rozczarowanie, także finansowe. Los uśmiechnie się za to do byłej premier Beaty Szydło (53 l.), która – jak twierdzi tarocistka – świetnie odnajdzie się poza polityką.

Jarosław Kaczyński (69 l.), prezes PiS

Karty już w latach poprzednich uprzedzały o kłopotach zdrowotnych prezesa PiS. Wciąż je widać. Dodatkowo Kaczyński będzie miał problem natury politycznej, który na pewien czas zawiśnie i nie ujawni się. To może wyglądać dla niego na kontrolowaną sytuację, jednak tak nie będzie. Skandal ujawni się dość nagle. To będzie duże zdziwienie nie tylko dla niego. Poza tym widać jego dużą aktywność w polityce. To człowiek, który kocha władzę. Wiele rozmów prowadzić będzie nieoficjalnie, a ich celem będzie utrzymanie  się w grze. Ktoś będzie czyhać, by odebrać Kaczyńskiemu pozycję. Ale on ją utrzyma.

Donald Tusk (61 l.), szef Rady Europejskiej

Ten rok przyniesie dysonans między tym, co by chciał osiągnąć w polityce, a tym, co jest teraz. Jest głodny sukcesu, chciałby dalej robić karierę zagranicą. I jest ktoś, kto taka wizję przed nim roztacza, składa obietnice, ale okaże się, że Tusk nie będzie mieć wystarczającej siły przebicia. W ciągu dziewięciu tygodni może spotkać go spore rozczarowanie, ktoś będzie chciał mu dokuczyć i rozliczyć. Ostatecznie rozliczony nie zostanie. Sprawy finansowe nie będą szły, tak jak by na to liczył Tusk.

Szef Rady Europejskiej musi uważać podczas podróży – może mieć kolizję, która sprawi, że nie dojedzie na spotkanie, z którym wiąże duże nadzieje

msn.pl