Kukiz zmienia wizerunek i wkłada garnitur. „Przypomina prezydenta”

Czy nowy wizerunek Pawła Kukiza przekona wyborców?
Czy nowy wizerunek Pawła Kukiza przekona wyborców? • Fot.Twitter/PrezydentKukiz

Jak niewiele trzeba, aby przypominać prezydenta. Choćby wizerunkowo. Dowodzi tego Paweł Kukiz, którego sztabowcy namawiają do zaprzyjaźnienia się z eleganckim strojem.

Paweł Kukiz dał się namówić swoim sztabowcom na dość poważne wizerunkowe zmiany i… wskoczył w elegancki garnitur. – Jakoś nie jestem przekonany – napisał na Twitterze, zamieszczając fotografię, przedstawiającą jego nowy image.

Skoro muzyk postanowił startować w wyborach prezydenckich, to najwyższy czas na zmianę wytartej, skórzanej kurtki rockmana na marynarkę i krawat dystyngowanego mężczyzny.

Kukiz w eleganckim wydaniu zbiera raczej pozytywne komentarze, zwłaszcza ze strony dziennikarek. – Ciekawa zmiana – komentuje Arleta Zalewska. A Kamila Biedrzycka radzi, by muzyk jednak przekonał się do rad sztabowców. Nowy image podoba się również Agnieszce Gozdyrze z Polsat News.

Ale nie brak też nieco uszczypliwych opinii. – Człowiek garnitur założy i od razu prezydenta przypomina – pisze Marek Kacprzak. – Skóra to to nie jest, klasyczny krawaciarz, w takim czymś to wstyd stać „na ulicy z nią”– dodaje portal Kontrowersje.net. Zaś Marek Magierowski radzi, by Kukiz jednak nie dawał się namawiać na przebieranki, bo straci na tym, jak Kuroń, gdy „zamienił jinsową koszulę na garnitur” (pisownia oryginalna).

Czy nowym wizerunkiem Kukiz przemówi do swoich potencjalnych wyborców? Część dziennikarskiego środowiska udało mu się do siebie przekonać, ale w sondażach wypada dość przeciętnie. W połowie marca w sondażu Millward Brown dla Faktów TVN Kukiz plasował się na trzecim miejscu z 5 proc. poparcia.

Źródło: TVN24.pl/Twitter.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s