Duda – prezydent wszystkich botów

Andrzej Duda tak marzył, aby zostać prezydentem Polaków, iż zrealizowało mu się choć częściowo pragnienie. Został prezydentem wszystkich botów. „Gazeta Wyborcza” ujawniła tylko jedną umowę z kampanii sztabu wyborczego Dudy ze spółką tworzącą fałszywa konta w internecie.

Mamy wiedzę o jednym tylko rachunku dotyczącym krótkiego odcinku czasu. A zatem można powiedzieć, że to wierzchołek góry lodowej. Jak sie to ma do moralności chrześcijańskiej? Jak wszyscy wiemy Duda to katolik na pokaz, widzi sutannę to pada na kolana i całuje w pierścień. Wartości chrześcijańskie Dudy mają się tak do botów, jak kleru do pedofilii. Gwałt – kleru na dzieciach, Dudy na prawie. Brud – i tyle.

Wynajęcie botów jest bezprawne, wbrew kodeksowi wyborczego. Powinno być zaskarżone.

Ktoś powie, że boty nie głosują. Boty jednak sieją propagandę taką, z jaką mieliśmy do czynienia w Czechach. Niedawno w ojczyźnie moich ukochanych pisarzy Hrabala i Kundery poparcie dla Unii Europejskiej było rzędu 70 proc., po propagandzie antyunijnej spadło do 30 proc. Można mniemać, iż w Polsce z 80 proc. sympatii do UE spadnie po pisowskiim obrzydzaniu Brukseli do 40 proc. To jest jak działanie botów, propagandy goebbelsowskiej.

Dzięki temu Duda wygrał, nie chcę wskazywać, kto jest tym Goebbelsem dzisiaj, bo to uwłacza nawet marnym Polakom spod znaku PiS. W spółce, która przyjęła zlecenie sztabu Dudy Elchupacabra sp. z o.o., prezesami są byli asystenci Adam Bielana, spin doctora PiS.

Wszystko się domyka. Duda poza tym jedzie do Donalda Trumpa i będzie mógł z nim przybić sztamę. Unia Europejska jest be („wyimaginowana wspólnota”), te same brudne chwyty stosowały ich sztaby w internecie, Trumpa wspomagały rosyjskie boty. Trump weźmie go za swojaka, a jak jeszcze Duda zagada do niego po rosyjsku, to małodiec zostanie nagrodzony niedźwiadkiem.

Możliwe, że Duda nie musi się martwić wynikami wyborów prezydenckich. Mamy pierwsze jaskółki jak będą wyglądały komisje wyborcze. Dziennikarz „Dziennika Gazety Prawnej” Tadeusz Żółciak podaje skład 9-osobowej komisji wyborczej w Redzie – 7 członków to reprezentanci PiS, jedna osoba jest z PSL i jedna wskazana przez komisarza wyborczego.

Przepraszam! Jak w takim wypadku można przegrać! Aż ręka świerzbi, aby zespół wespół dosypać potrzebnych głosów do wygranej kandydata PiS. Przecież nikt nie nakryje, nie wyda – sami swoi.

Duda więc może odetchnąć, boty nie będą już potrzebne, aparat partyjny wie, co i jak zrobić, aby „zasłużenie” wygrać!

 

Duda to wyimaginowany prezydent. Władza PiS upadnie z głupoty

Duda jest uzurpatorem. Oby jak najszybciej przeminął, a pamięć o nim była jako te robaki pod kamieniem

Bezprawie PiS. Oto jak ono wygląda