Dla Kaczyńskiego odbierają sobie rozum. Choć mogą go nie mieć w ogóle

Zwykły wpis

Kiedy szef MSWiA wrzucił zdjęcia ze spaceru prezesa PiS po górach, nawet nie spodziewał się, że wybuchnie taka burza. Sympatycy opozycji zarzucili mu wrzucenie przerabianych fotografii. Joachim Brudziński krytykom odpowiedział bardzo ostro.

„Już nie fotoszop,teraz, obowiàzuje teza,że zdjęcia sprzed dwóch lat.Te „wypicykowane” lansiarstwo zmieniające joggingowe buciki, spodenki,koszulki i słuchaweczki 3 razy podczas jednej przebieżki w Łazienkach nie jest w stanie pojąć,że „dyktator” ma stary pulower i spodnie [pisownia oryginalna – red.]” – napisał na Twitterze Brudziński. Jednocześnie dodał, że zdjęcia z wakacji prezesa PiS są prawdziwe i wykonano je 18 sierpnia w Beskidzie Sądeckim w paśmie Radziejowej.

One response »

  1. A kogo to obchodzi panie Brudziński z kim pan spędza urlop i jaki jest”stan fizyczny”pańskiego wodza. Pańska sprawa i skrzypce .Mnie to śmierdzi Korea Południowa bo stalinizmem nie za bardzo.Nie było wtedy internetu Gdyby był pewno towarzysze chwalili by sie „bliskością wodza”Wieki mijają a zachowania dworaków wciąż te same.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s