Błaszczak nie zna znaczenia słowa sodomita. Dlaczego? Bo sam nim jest

Zwykły wpis

„Sam jesteś sodomitą Błaszczaku”…

… napisał na swoim Facebookowym profilu pisarz Jacek Dehnel. Zirytowany skandaliczną i głupią wypowiedzią pana ministra w Radiu Maryja, pisarz nie wytrzymał i „przyłożył” politykowi.

Wypowiedź Mariusza Błaszczaka na temat poznańskiej Parady Równości nie przeszły bez echa.  Jak już pisaliśmy Minister Obrony Narodowej nazwał przemarsz mianem „parady sodomitów”, którzy „próbują narzucić swoją interpretację praw i obowiązków obywatelskich na innych”.

Jacek Dehnel przypomniał ministrowi genezę słowa „sodomici”: „Panu Błaszczakowi pragnę przypomnieć, że sodomici zostali zgładzeni nie za homoseksualizm, tylko za złamanie świętych praw gościnności” – napisał.

„Dlatego to nie osoby LGBT są sodomitami, tylko ci, do których – jak do ciebie, Błaszczaku, zamykający granice Polski przed wojennymi uchodźcami – Jezus mówi: »Idźcie precz ode mnie, przeklęci, w ogień wieczny. Byłem przybyszem, a nie przyjęliście mnie. Czegoście nie uczynili jednemu z tych najmniejszych, tegoście i mnie nie uczynili«” – tłumaczył pisarz. „Sam jesteś sodomitą, Błaszczaku” – spuentował swój wpis na Facebooku.

>>>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s