Ka Pawłowicz jak Jarek Ka – genialni

Zwykły wpis

PiS-owska posłanka Krystyna Pawłowicz znalazła receptę na ratowanie honoru polskiej reprezentacji piłkarskiej na Mundialu. Po prostu trzeba zwijać manatki i wracać do domu. „Nie ma sensu zostawać dłużej„- napisała dosadnie na Twitterze.

Niedzielne spotkanie z Kolumbią – niczym walka o ostatnią szklankę wody na pustyni – jak barwnie określił to komentator TVP, zakończyła się jak wiemy kompromitacją polskiej piłki nożnej.

Swoje powiedzieli już na ten temat prezydent, politycy, dziennikarze, a nawet szef związku piłki nożnej. Niektórzy przyznali, że przeciwnicy byli po prostu silniejsi, inni nie zostawili na polskich piłkarzach suchej nitki. Krystyna Pawłowicz dała się poznać jako komentatorka o szczególnie niekonwencjonalnych poglądach i to nie stroniąca od aluzji politycznych.

Wcześniej, bo w sobotę ostro skomentowała niedopatrzeniach sędziów podczas spotkania Niemcy – Szwecja. „To sędziowanie w piłce nożnej też nie zawsze jest uczciwe. Przecież cały świat widział co Niemiec zrobił… Cały świat… Czy sędzia w tym czasie patrzył ‚na bok’? Mógł wobec protestów sprawdzić na filmie, ale nie chciał wiedzieć jak było… Skąd to znamy?” – napisała na Twitterze

W poniedziałek rano skomentowała z kolei mecz Polska – Kolumbia zadając piłkarzom pytanie: czy jest sens grać z Japonią i czy tak właśnie wygląda „walka o honor”? Zgodnie z jej przekonaniem honor „to byłby szybki powrót, jakieś wspólne przepraszam i zwrot kosztów”. Posłanka szybko usłyszała co o jej pomyśle myślą internauci…

Przypomnę Kaczyńskiego wypowiedź z 2012 roku.

One response »

  1. A to wszystko wina FIFA,bo przecież już kilka miesięcy polscy euro(p)osłowie agitowali,żeby odebrać Rosji mistrzostwa.Jak Pytia Delficka,Róża Thun miała widzenie czym się to dla Kawek Nawałki może skończyć.Reszta PE była sceptyczna i dlatego pozwolono Polakom dąć w balon do końca.Mogliśmy chociaż ocalić (c)honor.Tym większy kac(pieszczoszek) dopada naszych kiboli.A żeby nas dobić, „nasz” Premier wykorzystał tą frustrację i dobił nas do zola.Koniec palenia panowie.Nurkujemy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s