Troll Szefernaker w Radiu Maryja

Zwykły wpis

Szefernaker (Paweł ma toto na imię) to autentyczny troll, który jest na garnuszku nas wszystkich, pracuje w kancelarii Szydło. Prawdziwa niedróbka i pasuje mu raczej Frankenstein.

To jego dziełem jest armia trolli, która na forach i na blogach pisze pisowskie kalumnie, typu „kanalie” i „mordy zdradzieckie”.

Można spokojnie nazwać ich plemnikami Kaczyńskiego, tak rozsiewana jest zaraza nienawiści.

Ten Frankenstein, tfu Szefernaker, był wmawiać w Radiu Maryja metodą prezesa, który jak złapany złodziej krzyczy: łapać złodzieja.

„Po raz pierwszy mieliśmy w Internecie do czynienia z tysiącami interakcji, których pochodzenie było niezidentyfikowane” – stwierdził w Radiu Maryja. „To wszystko może wskazywać na to, że pojawił się nowy gracz, prawdopodobnie zza granicy, który wcześniej generował zaangażowanie w Internecie odnośnie referendum ws. Brexitu czy wyborów w USA. Pierwszy raz w polskiej przestrzeni wirtualnej mieliśmy sytuację, gdzie w takim zwykłym, normalnym dla demokracji sporze, pojawił się ktoś, kto chciał – powiem wprost – podpalić Polskę”.

Frankenstein, który kiepsko posluguje się językiem polskim, jest to do wyczytania w powyższych cytatach – język typowy dla „kanalii” i „mord zdradzieckich”, czyli sowiecki.

Takiego darmozjada utrzymuje państwo polskie. Eksperyment sowiecki dr Frankensteina Kaczyńskiego.

Sikawkowy gaworzył, że nie pozwoli podpalić Polski. Szefernaker nie ma rozumu, bo jego móżdżek po pisowsku to zasmażka jadu kiełbasianego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s