Koza pisowska to metoda rządzenia przez Kaczyńskiego, prezes jest źródłem od którego waniajet

Zwykły wpis

Pisowska metoda uprawiania polityki to metoda na kozę. Wprowadza się śmierdzącą kozę, wszyscy zatykają nosy, wrzeszczą, że śmierdzi, protestują.

Kozę wyprowadza się, a Kaczyński może sadzić swoje bobki. Bo koza wyprowadzona, choć smród jest większy. Ale kozy nie ma.

Bobki Kaczyńskiego to jest smród autorytaryzmu, wali od Kaczyńskiego. Dyktatorek, fuererek – jakkolwiek byśmy go nazwali z estetycznego punktu widzenia jest jak koza, umysłowego (nie jest to najwyższego lotu intelektualnego facet) – też koza.

Polska śmierdzi takimi nieudacznikami jak Kaczyński. To jest prawdzwiy smród, a nie wyimaginowana koza.

Tą kozą była ustawa o paliwach, wprowadzająca podwyżke cen. Ale koza została wycofana, podwyżek nie będzie. Dlatego aby mogła zaistnieć rzeczywista koza – ustawa o Sądzie Najwyższym – smród autorytaryzmu.

Och, będą i w tym wypadku stosować metodę kozy. Kozy w kozie – jak baba w babie. Coś tam wycofają, aby zasygnalizować, ze kozę wyprowadzają.

Tak Polska jest kształtowana porzez smród pisowski. Dawniej nazywano to ciemnogrodem, kołtuństwem. Dzisiaj ta koza wyprowadza nas z Zachodu, z Unii Europejskiej.

Każdy autokratyzm jest smrodem, bo jest przeciw rozumowi, przeciw wolności. Polska śmierdzi PiS-em, bo on sam jest kozą.

I PiS trzeba wyprowadzić, bo to od niego zajeżdża, waniajet Kaczyńskim. Nie tylko estetycznie, ale rozum wykręca od smrodu.

Kolejna pisowska koza. Metoda przećwiczona ze zmianami dotyczącymi zgromadzeń, a teraz chca zastosować kozę z mianowaniem sędziów Sadu Najwyższego

Kozę pisowską w przyszłości trzeba złożyć jako ofiarę na ołtarzu demokracji – po prostu delegalizować.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s