Macierewicza postać denna – Dworczyk. Oraz związki z rosyjska mafią

Zwykły wpis

Antoni Macierewicz wynalazł genialny sposob na patriotyzm. Szuka nieuków, bądź ludzi uwikłanych w kryminał, w ten sposób czyniąc ich zależnych od siebie – i ogłasza, że wybrany przez niego idiota to patriota.

Daje takiemu nieukowi, szemranej postaci wysokopłatna posadkę – kilkanaście, bądź kilkadziesiąt tysięcy zł miesięcznie.

I co? Ma niezłomnego patriotę, który każdą brednię w mediach powtórzy za szefem i stanie w jego obronie. Takim nieszczęściem jest niejaki Michał Dworczyk, wiceminister, otworzy twarz, to trzeba uciekać, bo wieje grozą, nierozumem.

Od Dworczyka waniajet próchnicą postrozumu.

Za Dworczyka Macierewicz poświadczył, że jest „patriotą”, bo ten miał iść do aresztu. Dworczyk – postać denna, która jak każdy jemu podobny uważa, że sa jeszcze podDworczyki, którzy spod dna pukają.

Tomasz Piątek, który został specjalistą od Macierewicza, zna go od podszewki, przeniknął do samych trzewi. W wywiadzie dla „Newsweeka” twierdzi, że – więcej niż pewne – za aferą podsłuchową (Sowa & Przyjaciele), która wyniosła PiS do władzy, stoi rosyjska mafia, a z którą związany jest rozlicznymi więzami Macierewicz i jego spółki.

„Ludzie z kierownictwa Grupy Radius mają powiązania nie tylko z rosyjską mafią, ale i z władzami spółek, do których należała restauracja Sowa i Przyjaciele, gdzie dokonano kompromitujących polityków PO nagrań. Czy Antoni Macierewicz stoi za aferą taśmową? Z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością mogę powiedzieć, że stoi za nią Siemion Mogilewicz, mający powiązania z ludźmi Radiusa. Rosyjska mafia zafundowała Polakom aferę podsłuchową, z której PiS odniosło polityczne korzyści.”

Oczywiście, że Kaczyńskiemu taki Macierewicz nie przeszkadza. Kaczyński potrafi ukryć się przed aferami, jak w latach 90. przed afera Art B. Poszli siedzieć koledzy partyjni, Kaczyński na wolnosci zbudował z niesiedzącymi innymi kolesiami z PC potęgę finansową swojej partii.

Kogo się boi Kaczyński, fundując ochronę kosztujacą przeszło milion zł rocznie? Hę? Przecież nie Polacy mu zagrażają.

To typowe zachowanie ludzi, którzy wchodza w niebezpieczne związkim, w interakcje z postaciami z kryminału. Jak zarządzane jest PiS? Jak sekta, czy jak mafia? A teraz pasą się na państwowym.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s