Festiwal opolski w Kielcach. Pisowskie szachrajstwa

Zwykły wpis

Jacek Kurski nie daje za wygraną. Prawdopodobnie dojdzie do opolskiego festiwalu piosenki w Kielcach. Urządzono łapankę na artystów, najlepsi odmawiają.

Opole w Kielcach ma się odbyć w tym samym terminie, w jakim planowano festiwal w Opolu 9-10 czerwca. Ależ będzie blamaż. Już można nazwać spokojnie, iż to będzie festiwal głuchoty PiS.

Hymnem tego festiwalu powinno być wykonanie Mazurka Dąbrowskiego przez Kaczyńskiego, którego wokalizę swego czasu wychwyciły mikrofony.

Tak Kaczyński fałszował, jak Macierewicz fałszuje prawdę o katastrofie smoleńskiej.

Fałszerze rzeczywistości.

Ciekawe jak potraktowany zostanie ogromny spadek twórczości po Wojciechu Młymarskim. Rodzina naszej wybitności nie zgadzała się na retrospektywę mistrza w tym roku w Opolu, a gdy Opole upadło, Kurski może nie zechcieć przestrzegać woli zmarłego i jego spadkobierców.

Syn Wojciech, Jan Młynarski tak opisuje szachrajstwa pisowskie:

„Jestem muzykiem. Mam szczęście znać większość ludzi z tzw. branży osobiście. Niemal codziennie odbieram telefony i maile od różnych artystów, którym telewizja zaproponowała udział w tym koncercie. Wiem, że po 27 kwietnia TVP nadal na różne sposoby starała się go zorganizować. Propozycje występów składane były ad hoc, a koncepcja zmieniała się z dnia na dzień. W międzyczasie wycofał się reżyser, więc wzięli innego, wycofał się artysta – zadzwonili po innego”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s