Kaczyński i jego ufoludki. Przed szczytem NATO

Zwykły wpis

kaczyński

Jarosław Kaczyński rozwija się. Dewastuje Polskę, podobne plany snuje dla Unii Europejskiej. Przyznał się do tego w Radiu Koszalin:

Mam za sobą lekturę pewnych przygotowań, opracowań i mam za sobą rozmowę z bardzo wybitnym przedstawicielem nauki prawa europejskiego i – mam nadzieję – że porozumiemy się co do pracy nad nowym kształtem traktatów europejskich”..

Europa będzie jak Polska? Nie! Będzie, jak Rosja. Bo takie porównania nasuwają się po lekturze wstępniaka w „New York Times’ie”: Kaczyński „zachowuje się coraz bardziej jak klon Putina”.

Tak widzą nas Jankesi przed szczytem NATO. Największy sojusznik Polski nie zauważa takich postaci, jak Andrzej Duda, czy Beata Szydło. Są dla Kaczyńskiego, jak Miedwiediew dla Putina.

Narzędzia. Bezwolne narzędzia. Narzędzie ma nie spać (Duda), tylko podpisywać. Duda zrobił z funkcji prezydenta funkcję Długopisa. a może Pióra. Bo tak go nazywają. Pelikan, czy Parker?

Do szczytu NATO dochodzi za sprawą poprzedniej rządzącej ekipy i poprzedniego prezydenta: PO-PSL i Bronisława Komorowskiego.

„NYT” zauważa, że „Polska była przykładem rozwoju demokracji. Dlatego atak Kaczyńskiego na niezależne sądownictwo, media i służby bezpieczeństwa wywołał niepokój w Unii i NATO”.

Standardy zachodnie Kaczyńskiemu pomyliły się ze standardami putinowskimi, ale prezes ma pomysł, aby zaprowadzić je w Unii Europejskiej.

Będzie okazja, aby rozszerzyć swój putinizm. Nakaże Dudzie, aby przekonał Baracka Obamę, iż w USA należy zniszczyć ichni Trybunał Konstytucyjny, bo tak chce suweren.

„NYT” przypomina, iż NATO broni wartości demokratycznych, a nie wartości Putina, które wyznaje prezes PiS: „Polski rząd musi usłyszeć, że sojusz, od którego żąda ochrony, polega nie tylko na obronie terytorium, ale również – a być może nawet bardziej – na obronie wspólnych wartości”.

Co się stanie z Kaczyńskim, gdy rozwiąże problemy Unii Europejskiej, a tym samym całego demokratycznego świata?

Może w międzyczasie odkryta zostanie jakaś nowa cywilizacja poza naszą galaktyką, wówczas Kaczyński poświęci swój genoiusz, aby zdewastować w innych cywilizacjach trójpodział władzy, bo tak chce suweren, tj. ufoludki. Na razie tych ufoludków ma marki polskiej – made in Poland – Dudę i Szydło.

Więcej >>>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s