Washington Post: Kaczyński zagrożeniem

Zwykły wpis

washington

Jarosław Kaczyński jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa Polski. Widzi to cały Zachód i zdecydowana większość Polaków. Zwłaszcza ci, którzy używają rozumu, a nie prymitywnych emocji.

Te zresztą zostały wyzwolone u tych słabszych rodaków, aby zaciemnić im obraz sytuacji wewnątrz kraju – sytuacji prawnej i społecznej – a za granicą nikogo nie można oszukać prymitywizmem, których leje się z tzw. mediów narodowych.

Przed zbliżającym się szczytem NATO w Warszawie media europejskie i największego sojusznika amerykańskiego – alarmują.

Ot, najświeższy „Washington Post”: „Niestety istnieje możliwość, iż rządzące PiS i jej przywódca Jarosław Kaczyński zepsują własną prezentację. Zamiast podkreślać determinację NATO do sprostania wyzwaniu rosnącego zagrożenia ze strony Rosji, szczyt może zostać >wykolejony< sporną debatą na temat innego zagrożenia – dla demokracji i rządów prawa w Polsce”.

Kaczyński wykoleja Polskę, zaprzepaszcza wzmocnienie naszej obronności. To nie on wystarał się o prestiż, jakim jest szczyt. Kaczyński niczego nie zbudował, tylko burzy i niszczy, na tym polega jego obecność w polityce.

Kaczyński – i jego marionetki, które kompletnie nic nie mają do powiedzenia, są intelektualnie bezużyteczne – jedynie sprowadza na nas nieszczęścia. Degraduje kraj.

Zachód to są standardy demokratyczne, a nie prymitywne pojmowania polityki w sposób nacjonalistyczny, demolowanie demokracji i zakładanie jakiejś satrapii. Kaczyński i tak wcześniej niż później przegra, a jego marionetki zawędrują z powrotem do Brzeszcz, bądź Nowego Tomyśla, ale my wszyscy będziemy płacili za tę politykę prężenia zwiędłych muskułów. Ależ nam się trafił intelektualista spod palmy w Burkina Faso, tj. z Nowogrodzkiej.

Rosję można ograć i należy. Tak urządzaliśmy kraj, ale nikt nie spodziewał się, że wyhodujemy wroga wewnątrz, który populizmem i kiczem patriotyzmu codziennie bredzi od rzeczy.

Więcej >>>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s