Macierewicz – pisowska mać

Zwykły wpis

No, wiecie – Antoś Macierewicz wzorował się na Che Guevarze, bliscy mu byli rewolucjoniści z Chile. Istny lewicowy talib. „Krytyka Polityczna” byłaby dla niego zbyt liberalna, a nawet prawicowa.

Co mu rzuciło się na łeb? Kto go tak zakapturzył?

O innym Macierewiczu opowiadał Adam Michnik w programie „Tomasz Lis na żywo”. Czyli wniosek z tego, iż Antek policmajster wierzy, w to, co robi. To nie cynizm ze Smoleńskiem, to rewolucyjna wiara, że zamach był. Poleciałby z kosą na sztorc, aby dźgnąć Tuska i Putina, ale trochę nie wypada. Demokracja.

Poszturchałby Antek pod żebra tych, co nie lubi za te bomby, które odpalili. Te bomby rozpirzyły tupolewa w drobiazgi i ukochanego prezydenta, który rozleciał się w kawałki.

Ot, talib – jego pisowska mać. Nabroi jeszcze, Antek nabroi, a przy okazji popuszczą na brunatno patrioci. Ba, jego wysokość prezes PiS ma dla niego ważna funkcję w rządzie IV RP. Pewnie po godzinach w Sejmie i smoleńskich andronach Antek w chawirze swej osełką zasuwa po ostrzach kos, tudzież innych narzędziach do wbijania w brzuch, serce, w narządy życiowe.

Tuska dorwie, jak nie w Warszawie, to w Sopocie. A co z Putinem. Poleci na kosie, jak kosiarz – lotem koszącym – hajda na Kreml i jak Jakub Szela rabatę poczyni. Zrobi z Putina szaszłyk?

Ot, jego pisowska mać. Antek kosiarz, prawicowy Che Guevara – „ważna postać” w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. PiS ich mać.

Link – Michnik o Macierewiczu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s