Co z Palikotem?

Zwykły wpis

Janusz-Palikot

Tylu ludzi w kraju liczyło na Janusza Palikota. Ja też. Wszystkie narzędzia w ręku: popularność, pieniądze i oczekiwania Polaków.

A on, co? Ciała daje. Rozumiem, kadry kiepskie. Ale miał Wandę Nowicką. Co z nią zrobił? Wypieprzył. Został mu mało rozgarnięty Rozenek (imienia nie pamiętam), który nadaje się do liczenia rogali. Jestem pewien, że pomyliłby się przy drugim, góra trzecim zawijasie. Ludzi dobrał wyjątkowo niekumatych. To jest wybaczalne, bo w takim SLD nawet nie wiedzą, kiedy wybuchło Powstanie Warszawskie.

Palikot jednak strzela same samobóje. W kwestii Kościoła na pewno. Po co? Nie wiem. Palikot wszak człowiek wierzący, ba! bojaźliwy. Rozumiem jego, durniom, którzy nie dotknęli boga, należy mówić: nie ma boga. Bo go nie ma. Dureń nie dotknie, bo czego nie doczyta, dla niego nie ma. Typ cywilizacyjnego analfabety. Czy ktoś widział u durnia książkę w domu? Nie. Na takich stawiał Palikot. Dlaczego jednak takie samobóje dzisiaj strzela swojej partii, kiedy się udało?

Katarzyna Wiśniewska w „Wyborczej” uważa, iż cyrk u Palikota służy ośmieszaniu się. Dlaczego? Janusz, aż takim głupcem jesteś? Ścigasz się z Kaczyńskim? Też z Polaków chcesz zrobić durniów? Gratulacje! Udało ci się.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s