Arcybiskup birbant z piekła rodem

Zwykły wpis

abp-slawoj-leszek-glodz-643-482

Abp. Sławojowi Leszkowi Głódziowi karierę może skończyć wykładowca UKSW ks. Adam Świeżyński, który potwierdził nuncjuszowi apostolskiemu w Polsce ekscesy hierarchy gdańskiego opisane przez tygodnik „Wprost”.

Arcybiskup nie żałuje sobie, uwielbia poniżać swoich współpracowników, a w swojej siedzibie regularnie organizuje libacje alkoholowe. Rozrywkowy duchowny, który ma głęboko gdzieś takie sprawy, jak ubogość, służbę biednym ludziom.

Głódź służy sobie i wymaga, aby służył mu podwładny kler. Życia używa jak prawdziwy dekadent, birbant, alkohol żłopie jak hipopotam. Świeżyński „Dziennikowi Bałtyckiemu” powiedział o swojej wizycie u nuncjusza i sypnięciu birbanta arcybiskupa: – Żałuję, że księża w Gdańsku nie potrafili zdobyć się na taki krok. Wszystko ograniczyło się do prywatnych rozmów. Ja teraz przynajmniej mogę spojrzeć sobie w twarz rano w lustrze.

Ksiądz liczy na to, że papież Franciszek da odpowiedni bieg sprawie i arcybiskup zostanie wykopany: – Jeśliby sprawa doszła do papieża, jego reakcja mogłaby być gwałtowna. A według moich informacji komunikat o Gdańsku dotarł już do Kongregacji do spraw Biskupów.

Głódź to zwolennik o. Rydzyka, w Episkopacie był łącznikiem z redemptorystą, pilotował sprawę koncesji na multipleks cyfrowy dla TV Trwam. Urwie się sprawa. Arcybiskup birbant szybciej koncesję dla Rydzyka załatwiłby u Belzebuba, mogliby się stawić w piekle we dwóch i tam na dobrze podgrzanej patelni, smażąc się błagać arcydiabła. Obydwaj są z piekła rodem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s