Macierewicz powie, kto był sprawcą zbrodni smoleńskiej

Zwykły wpis

Antoni Macierewicz konsekwentnie objeżdża teren ze swoimi kilkugodzinnymi prelekcjami smoleńskimi. Niedawno głośne było spotkanie w Czeladzi, gdzie młodego człowieka pytającego o indoktrynację, niemal pobito. „Tylko” zmieszano go z błotem.

 

Wówczas był Śląsk obecnie bliżej rzuciło posła PiS, bo na Podlasie. Był w dwóch miejscowościach, gdzie zaserwował zupełnie nową wiadomość. Mianowicie na pytanie sobie postawione: „kto był sprawcą zbrodni smoleńskiej”, odpowiedział: „poznanie sprawcy to kwestia kilku miesięcy i wszystko się wyjaśni”.

 

Macierewicz na początku przyszłego roku poda nam nazwiska sprawców. U bookmachera można obstawiać wybrane nazwiska. Podejrzewam, że będą trzy warianty: 1) Putin, 2) Tusk, 3) Putin i Tusk.

 

Zastanawiające jest, że tylko ludzi przychodzi na te prelekcje. To znaczy, iż tylu zostało zindoktrynowanych „zbrodnią niesłychaną”.

Przy okazji tych spotkań interesuje mnie jeszcze, jak wysokie pobiera honorarium pobiera Macierewicz. Niespecjalnie wierzę, aby odbywało się to w ramach roboty partyjnej, bądź celem było pozyskiwanie elektoratu.

 

Inna kwestia to nieodmienne bzdurzenie, iż katastrofa zmieniła historię Polski i Europy. Polski – to, że PiS nie wygrywa wyborów. Tak było przed katastrofą i tak będzie dalej. Ale Europy – dalibóg w jakim sensie, kto odczuł, bądź pamięta polityka Lecha Kaczyńskiego? Jako postać karykaturalną – może kilka osób, które interesują się Polską.

 

Najwartościowsze z tych ostatnich spotkań jest owo: kto jest sprawcą zbrodni. Za kilka miesięcy Macierewicz nam zakomunikuje. Lecę do bookmachera, aby obstawić wygraną!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s